Новини

На Сколівщині провели молодіжний табір «Лицар Чести»

З 21 по 25 жовтня у місті Сколе тривав вишкільний табір «Лицар Чести». Участь у ньому взяли три десятки учасників з різних районів Львівщини задля виховання волі та характеру, а також здобуття нових знань.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА

Серед основних завдань проєкту – знайомство молодого покоління з національно-визвольними змаганнями, діячами ОУН-УПА, поштовх для праці над собою у майбутньому, вивчення базових знань та практичних навичок з мандрівництва, орієнтування і таборування.

Програма п’ятиденного табору була розписана погодинно та наповнена різними елементами спортивних та інтелектуальних змагань, а саме – гутірки, вольові змагання, ватра, лазертаг, регбі, смуга перешкод, лекції на тему історії. Також молоді люди мали змогу спробувати свої сили у дебатах.

«Вишкільний табір — це не відпочинок та розваги, це самодисципліна та колективна відповідальність упродовж усього табору. Учасники виходять за межі свого комфортного життя, й те що раніше вважали недосяжним та складним – стає буденно-легким. Після вишкільного табору ти повертаєшся іншою людиною, що здатна долати усі труднощі та перешкоди на своєму шляху», – розповіли організатори заходу.

Проєкт реалізовувався громадською організацією «Молодіжний Націоналістичний Конгрес-Львів» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації у межах конкурсу молодіжних проєктів, для реалізації яких у 2020 році надається фінансова підтримка з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016 – 2020 роки.

Новини