Новини

У замках Львівщини провели концерти проекту «EVE8»

Цьогоріч на 5 історичних локаціях Львівщини відбувся другий сезон першого музичного проекту “EVE8”. Він зібрав пів мільйона переглядів та став лідером премії незалежної музики у номінації “Подія нової реальності”.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У Підгорецькому, Олеському, Золочівському, Свірзькому замках та фортеці Тустань відбулись онлайн-концерти відомих українських виконавців електронної музики, аби створити молодіжний магніт до культурної спадщини.

Кожен прямий ефір  транслювався у соцмережах та на YouTube. На них також запрошували відомих європейських діджеїв.

Відео концертів з пам’яток історико-культурної спадщини вже отримали чималу кількість переглядів. Зокрема, Підгорецький замок з ді-джеями Nastia b2b Kolosova подивилося більше 175 тисяч, Олеський – з The Organism набрав 114 тисяч.  Золочівський і Свірзький замки разом з secret guest набрали відповідно 112 тисяч і 111 тисяч.  Фортецю Тустань з Manu & Krutь переглянули 111 тисяч осіб.

Підтримати проект у незалежній музичній премії можна за посиланням.

“Вже з впевненістю можемо говорити, що проєкт себе виправдав. “EVE8″ отримав великий фідбек від аудиторії. Насамперед тішимося тим, що вдалося залучити молодіжну публіку до культурної спадщини нашої держави, зокрема Львівщини, де міститься 25 відсотків архітектурних пам’яток України”, – розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Зазначимо, що “EVE8” створила громадська організація «Фонд сприяння молоді та спорту «Олімп» за підтримки управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації та Українського культурного фонду.

Так, у межах Програми розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018-2020 роки виділили 50 тисяч гривень на співфінансування Українського культурного фонду за конкурсною програмою «Аудіовізуальне мистецтво».

Довідково.

У 2020 році в період з 28 червня до 18 жовтня за підтримки Українського культурного фонду команда “EVE8” організувала сезон ефірів із залученням відомих виконавців електронної музики на 10 локація культурної спадщини.

Новини