Новини

У Львові з’явиться болотяний парк

Громадська організація “Інститут Просвіти” розповіла про майбутню трансформацію мікрорайону Рясне 2 у Львові. Про це пише Depo.Львів.

Детальний план території, тобто містобудівну документацію, яка офіційно визначила планування та розвиток мікрорайону, вже розроблено.

Згідно із детальним планом території, болотяну місцину, яка є у Рясне 2, перетворять на нову рекреаційну зону — лінійний Болотяний парк. Прокладуть дерев’яні настили. А вздовж так званої дерев’яної доріжки можна буде облаштувати скульптурний міні-парк, дитячі майданчики тощо. З одного боку, це збереже унікальну екосистему парку, з іншого — надасть всім охочим доступ до озера й лісу. Та, що важливо, — можливість потрапити через парк до Рясне 1 за 5-10 хвилин.

“Основна ідея трансформації Рясне 2 — відійти від ідеї спального мікрорайону та створити місто якісного життя. Аби в мікрорайоні було все необхідне і для роботи, і для комфортного відпочинку, комунікації та зручного сполучення. Ми напрацювали стратегічний план, який буде не лише економічним, а навіть більше просторовим та архітектурним”, — наголосив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

 

Новини