Новини

Монастир капуцинів в Олеську вивели з аварійного стану

В Олеську відремонтували дах колишнього монастиря капуцинів, що є фондосховищем Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького. Мінкульт виділив на це панад 19 млн гривень.

Про це у Фейсбук повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, інформує “Твоє місто”.

«Нам вдалося зупинити аварійний стан Монастиря Капуцинів Олеського замку, що є пам’яткою архітектури національного значення. Надзвичайні колекції одного з найпопулярніших замків України вже у безпеці, адже відремонтовано аварійні участки даху», – напивав він.

Нагадаємо, роботи виконувала підрядна організація ПП «Спецавтогідробуд». У монастирі повністю замінили основу даху – дерев’яну конструкцію і черепицю. Там нині фондосховище, зберігають скульптури, меблі, об’ємні речі.

Додамо, у січні торік частина даху монастиря капуцинів обвалилася. Тоді будівлю накрили плівкою. Колишній монастир капуцинів є пам’яткою архітектури національного значення. Він збудований у середині 18-го століття в стилі пізнього бароко та рококо.

 

Новини