Новини

Львівський музей «Арсенал» створив дитячий простір

Львівський історичний музей у Музеї-Арсеналі  обладнав дитячий навчально-розважальний простір. Проєкт вдалося втілити в життя завдяки перемозі у конкурсі проєктів місцевих ініціатив.

Загальна вартість проєкту ставить  48620 грн, з яких 24310 грн – кошти обласного бюджету, повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

«Музей постійно працює над підвищенням  стандартів обслуговування відвідувачів. Особлива увага приділяється їх наймолодшій категорії. Сподіваюсь на те, що новостворена приязна атмосфера сприятиме поєднанню пізнання чогось нового із комфортним відпочинком у стінах музею. Переконаний, що наші ініціативи й надалі отримуватимуть підтримку в обласної влади», – зазначив директор Львівського історичного музею Роман Чмелик.

Для дитячого простору виготовили столи, стільці, придбали м’які подушки та канцтовари для едукаційних заходів. Тепер музей зможе використати обладнаний простір для проведення квестів, майстер-класів, інтерактивних уроків. Також діти матимуть чудовий куточок для відпочинку і творчості.

Новини