Новини

Якими будуть пріоритети туризму на Львівщині у 2021-му

Національна туристична організація України оголосила 2021-й роком міського туризму. Нагадаємо, що на Львівщині є 43 міста і 35 селищ міського типу.

Керівниця управління туризму та курортів обласної державної адміністрації Наталя Табака розповіла про пріоритетні напрямки Року Урбан Туризму на Львівщині, повідомляє прес-служба Львівської ОДА. .

«Наш регіон багатий історичними подіями, архітектурними пам’ятками та культурними об’єктами, які про них нагадують. Тому важливим і цікавим є вивчення історії свого краю наочно – коли під час прогулянки містом можна зрозуміти, як зростало й розвивалося місто. Така освітня мета є цікавою як для дітей, так і для дорослих», – сказала керівниця управління.

Звісно, серед актуальних акцентів – протидія поширенню COVID-19, а отже і сприяння впровадженню міжнародних стандартів безпеки, розвиток цікавих туристичних локацій у великих та малих містах.

«Важливо, щоб подорожі були однаково популярні і в селах, і в містах, – розповіла Наталя Табака. – З настанням пандемії коронавірусу, звісно, акцент змістився у бік безпечної мандрівки. А відкриті простори, безпечні для подорожі, є і в містах Львівщини. Не обов’язково їхати далеко – достатньо вирушити в сусіднє містечко, прогулятися ним, пізнати історію та сучасний ритм міста, віднайти найкращі фотолокації та поділитися своєю мандрівкою з друзями у соцмережах».

Додамо, що туристично-інформаційні центри, де можна ознайомитись із цікавинками кожного з міст, є у Дрогобичі, Жовкві, Самборі, Стрию, Трускавці й одразу три – у Львові.

 

Новини