Новини

У «Сколівських Бескидах» створять глемпінги

На території  Національного природного парку «Сколівські Бескиди» впровадять проєкт з глемпінг-туризму.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

«Сколівські Бескиди» виступають партнером у реалізації проєкту «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природооохоронних територіях», який  переміг у конкурсі програми підтримки секторіальної політики щодо регіонального розвитку “Розвиток туризму”. Проєкт реалізують за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Зараз  напрацьовуються перші кроки необхідні для реалізації проєкту та розглядаються декілька локацій, які відповідають вимогам для встановлення глемпінгів на території національного парку.

Після натурних обстежень проєктною організацією буде визначено локацію, яка буде  найоптимальнішою для облаштування  глемпінгу для розміщення туристів.

Зазначимо, що метою проєкту є підвищення ефективності використання туристичного потенціалу природно-заповідних територій Карпатського регіону.
Для впровадження глемпінг-туризму в Україні за результатами конкурсу було обрано 4 пілотні регіони і природоохоронні установи різних рівнів: Донецька область – Регіональний ландшафтний парк “Краматорський”, Закарпатська область – Національний природний парк “Синевир”, Івано-Франківська область – Регіональний ландшафтний парк “Дністровський”, Львівська область – Національний природний парк “Сколівські Бескиди”.

 

Новини