Новини

Облрада підтримала Програму розвитку туризму та курортів на Львівщині

На галузь туризму цьогоріч із обласного бюджету виділять 3 мільйони гривень, більше коштів планують отримати з проєктів секторальної підтримки, державних цільових програм та грантових проєктів. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Основними цілями Програми є посилення туристичної привабливості регіону, генерування конкурентоспроможних туристичних і курортних продуктів, формування позитивного іміджу Львівщини в Україні та за кордоном.

На думку депутатів, досягти визначених цілей можливо через активне сприяння створенню туристичних і курортних кластерів, асоціацій та інших об’єднань, активізацію розвитку туризму і курортів у громадах, проведення маркетингових та інформаційних кампаній, розвиток інформаційних центрів, розробку нових маршрутів до відновлених історичних та архітектурних пам’яток.

Львівщина залишається інвестиційно привабливою територією з великою кількістю туристичних об’єктів, а також однією з найбагатших областей України за кількістю і значимістю архітектурних, культурних та сакральних пам`яток. У регіоні розташовано 8441 – історичних, 1235 – архітектурних, 611 – культурних пам`яток.
5 об’єктів регіону внесені до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Значну історичну та туристичну цінність мають 10 історико-культурних заповідників. 56 міст і селищ Львівщини, що мають особливу історичну, культурну, архітектурну цінність, внесено до Списку історичних населених місць України.

“Водночас сьогодні туризм продовжує залишатись у переліку тих галузей, які зазнали найбільших втрат у регіоні від пандемії COVID-19, тому відновлення галузі потребує підтримки місцевої та державної влади. Важливим і невід’ємним фактором розвитку галузі туризму в цілому є урахування заходів безпеки та дотримання рекомендацій ВООЗ. Відтак перед Львівщиною стоїть чітке завдання – адаптувати туристичні продукти області з урахуванням рекомендацій ВООЗ та МОЗ, створити, розвинути й модернізувати туристичні магніти та інфраструктуру, напрацювати нові адаптовані туристичні пропозиції, а також розширити географію подорожей територією області”, – йдеться в документі.

Нагадаємо, у 2020 році в туристичну галузь Львівщини додатково інвестували понад 30 млн грн.

Новини