Новини

Для львівських журналістів провели прес-тур гірськими районами області

Представники львівських газет та інтернет-видань взяли участь у промоційному прес-турі, що проходив гірськими місцевостями Львівщини – територіями Стрілківської, Турківської, Боринської та Козівської громад.

Журналісти оглянули визначні пам’ятки дерев’яної сакральної архітектури – Михайлівську церкву та дзвіниц.ю у селі Ясениця Замкова, костел св. Франциска у Розлучі,  Михайлівську церкву в Ісаях, Миколаївську, Успенську та Покровську церкви у Турці, Святодухівську церкву у Борині, церкву Собору Пресвятої Богородиці у Маткові, а також ознайомилися з роботою розсадника нещодавно створеного національного природного парку «Бойківщина».

Окремим пунктом програми прес-туру була зустріч з головами новостворених Турківської та Боринської територіальних громад Ярославом Паращичем та Михайлом Шкітаком. Керівники ОТГ розповіли журналістам про особливості життя карпатських громад, поділилися насущними проблемами їх мешканців.

Прес-тур, що проходив 25-26 червня, було організовано ГО «Центр експертних досліджень «Тема» за за підтримки департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА.

Новини