Новини

До річниці Івана Франка в Нагуєвичах провели етнофестиваль

Депутати Львівської обласної ради Олег Дуда, Соломія Риботицька, Святослав Шеремета, Дзвінка Калинець, Ірина Супрун, Петро Цеголко стали учасниками фестивалю та вручили пам’ятну медаль від Львівської обласної ради директорові Державно-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богданові Лазораку.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Нагадаємо, музей є комунальним закладом Львівської обласної ради, кандидат історичних наук, доцент Дрогобицького державного педагогічного університету Імені Івана Франка, Богдан Лазорак працює директором заповідника з 2017 року.

Голова депутатської комісії з питань комісії з питань культури та інформаційної політики Святослав Шеремета подякував Богданові Лазораку за багаторічну плідну працю та розвиток історико-культурного заповідника “Нагуєвичі”, а також за популяризацію постаті та духовної спадщини Івана Франка.

Дзвінка Калинець наголосила на тому, що в рамках етнофестивалю, на території садиби Івана Франка представлено розмаїття цікавих заходів, майстер-класів та презентацій.

“Понад 50 окремих локацій, кожна з них тематична. Мед, випічка, кузня, аптека від музею Йогана Зеха, ткацький цех, гончарство, цікава театральна постановка від колективу театру Юрія Дрогобича та багато інших захопливих ідей. Особливо символічно, що науковці інституту Франка на цьому заході презентували свої найновіші видання, дослідження, фотоархіви”-зазначила депутатка.

Новини