Новини

Перший в Європі мистецький потяг їде до Львова на BookForum

Перший в Європі АРТ-потяг їде на 28 BookForum. Це окремий потяг, який рухається за узгодженим з Укрзалізницею розкладом. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

ГогольTRAIN – перший в Європі АРТ-потяг, який має сім вагонів, ззовні оформлених в авторському стилі художниками з усієї країни. Три вагони – фестивальні з розважальною програмою: виступами музикантів та Dj, танцями прямо, читанням віршів та кіно протягом всієї подорожі. Програма кожного рейсу різна відповідно до тематики події, на яку прямує потяг.

Перший рейс арт-потягу ГОГОЛЬTrain2021 Київ-Одеса було присвячено пам’яті художника Олександра Ройтбурда – на одному з вагонів зображено його портрет, а всередині потягу до кінця проєкту діятиме виставка репродукцій його робіт.

«ГогольTRAIN» – це не просто засіб пересування країною, це мобільний форум, який створює атмосферу для знайомства і діалогу, який дає можливість не просто відвідати нове місто та крутий фестиваль. Він знайомить людей між собою вже з перону.

Метою проекту є зшивання країни, діалог та об’єднання різних регіонів навколо спільних мирних цінностей у побудові майбутнього, розвиток міжрегіонального партнерства та підтримка мобільності молоді.

Також, «ГогольTRAIN» є своєрідним культурно-туристичним коридором, що розвиває внутрішній туризм та покращує загальний імідж регіонів.

ГогольTRAIN на Book Forum

17.09 Київ – Львів – виїзд о 20:28, прибуття 18.09 о 5:32

Квитки можна придбати на сайті gogolfest.org/gogoltrain

Є кілька категорій квитків – купе і плацкарт, в один чи в обидва боки. Кількість місць обмежена.

Нагадаємо, що 28 Львівський міжнародний BookForum відбувається у Львові впродовж 15-19 вересня 2021 року. Програма фестивалю налічує 160 подій, 250 учасників, зокрема – 25 іноземних авторів з 21 країни світу.

 

Новини