Новини

Велоподорож Домажир – Верещиця проведуть на Розточчі

У суботу, 30 жовтня, відбудеться велопробіг від Домажиру до Верещиці у рамках проєкту “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”. Цей маршрут зможуть подолати як професіонали, так і новачки у велоспорті, адже відстань між стартовою та фінішною точками орієнтовно 25 км.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Кількість учасників обмежена – до 30 осіб, які повинні попередньо зареєструватися на подію. Реєстрація тут. Детальніше про захід та форму для реєстрації на сторінці події – https://www.facebook.com/events/566176197824296

Збір учасників в суботу 30 жовтня о 09:45 біля входу в ТРЦ Форум .

Подія відбудеться із дотриманням всіх карантинних обмежень. Учасник допускається до загальної колони за умови наявної однієї або двох вакцинацій.

Захід проводиться у рамках проєкту “РовеЛове Розточчя – разом попри кордони”, що реалізується гміною Замость у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна”, Департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Яворівським національним природним парком, Любельським воєводством, Розточанським національним парком за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Новини