Новини

У Палаці мистецтв відзначили найкращих юних художників

У комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський палац мистецтв» сьогодні, 1 грудня, нагородили переможців та учасників обласної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Музика і фарба» у межах всеукраїнського осіннього салону «Високий замок». 

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

У виставці «Музика і фарба», яка відбувається у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини, разом із вже визнаними художниками взяли участь учні художніх шкіл та художніх відділів мистецьких шкіл області.

Із часу заснування виставки, від 2012 року, в ній взяли участь приблизно 300 учасників.

Дипломами переможців I ступеня нагородили Віру Кузнєцову із Львівської дитячої художньої школи ім. О. Новаківського,  Вероніку Ноджак із Львівської дитячої школи мистецтв №11, Анну Гупало з Львівської школи  мистецтв №10, Вероніку Підчеху з Рави-Руської школи мистецтв, Олену Морокишку із Звенигородської школи мистецтв. Дипломи II ступеня отримали дев’ятеро учнів, дипломи III ступеня – 41 дитина. Перелік нагороджених і склад журі – тут.

Виставка триватиме до 9 грудня.

Цьогоріч осінній салон «Високий замок» підготував виставку усіх жанрів і видів мистецтва, приурочену до 30-річчя відновлення незалежності України, а також експозицію, присвячену 25-ій річниці Палацу мистецтв, і обласну виставку дитячого малюнка «Музика і фарба».

Новини