Новини

На Львівщині радилися, як розвивати туристичну галузь

Вчора, 14 грудня, за ініціативи управління туризму та курортів Львівської ОДА представники «Туристичного кластеру Львівщини», Асоціації курортів України, Львівського кластеру медичного туризму та туристичні громадські організації зустрілися для обговорення стратегії на 2022 рік щодо туризму в області, зокрема, в умовах COVID-19.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Керівництво Львівської ОДА та представники понад 60 компаній розглянули питання щодо статистики туристів, інформування про туристичні можливості регіону, покращення логістики, спрощення візових режимів, сполучення з бажаними цільовими авдиторіями, а також навчання для місцевого населення та представників галузі.

«Стратегування пріоритетів, завдань та заходів на наступний рік – результативна традиція, яку ми започаткували у 2019 році. Це врахування думки ключових гравців туристичного ринку – власників та топ-менеджерів готельно-відпочинкових, санаторно-курортних та гірськолижних комплексів, туристичних компаній, керівників громад та лідерів думок. Ми проаналізували 2021 рік, визначили те, що вдалося і те, що треба покращити у 2022 році», – розповіла начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Під час сесії учасники визначили такі стратегічні пріоритети:

  • PR та маркетинг туристичної дестинації Львівщини;
  • розвиток інфраструктури;
  • формування комплексних туристичних продуктів;
  • покращення якості сервісів;
  • навчання представників галузі та підвищення поінформованості місцевого населення про культурну, історичну та природню спадщину;
  • залучення фінансових ресурсів;
  • лобіювання зручної логістики авіа та залізницею з цільовими авдиторіями, спрощення візових режимів.

«Львівська обласна державна адміністрація активно продовжує працювати в напрямі стратегії області та державної політики. Стратегічна сесія з «Туристичним кластером» є логічним продовженням, ми працюємо з громадами, бізнесом, активними мешканцями над подальшими стратегіями. Минулого тижня відбулася зустріч з представниками бізнесу щодо створення Наглядових рад при закладах професійно-технічної освіти, це дасть новий поштовх в навчанні спеціалістів певної галузі, відповідно, ми матимемо кваліфіковані кадри, що, безумовно, вплине на покращення загальної ситуації туризму в області», – зазначила радниця голови Львівської ОДА Галина Бордун.

Вона також додала, що понад 50 компаній бізнесу готові долучатися до Наглядових рад та мають запит на спеціалістів закладів професійно-технічної освіти. Тому нововведення в навчання в закладах ПТО Наглядовими радами збільшить професійність випускників, які ефективно працюватимуть в різних галузях, зокрема, туристичній.

«Враження від сесії дуже хороші. Бачимо, що бізнес налаштований об’єднуватися, це найголовніше для туризму Львівської області. Будемо працювати над тим, щоб всі знали і чули про «Туристичний кластер Львівщини», а він сам приносив хороший результат для регіону», – додав голова ради «Туристичного кластеру Львівщини» Іван Прохна.

Проходила сесія в приміщенні туристичному центру «YellBee».

Нагадаємо, 15 грудня Львівська ОДА, під головуванням очільника Львівщини Максима Козицького, разом з представниками туристичного бізнесу регіону підписали Статут з нагоди створення громадської спілки «Туристичний кластер Львівщини». Більше інформації про новостворену спілку можна дізнатись за посиланням .

Новини