Новини

У Дрогобичі відбувся бенефіс Олександра Морозова

На сцені Львівського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Ю.Дрогобича відбулася прем’єра комедії «Розлучення по-французьки» (Франсуа Кампо) та бенефіс народного артиста України Олександра Морозова.

Власне Олександр Морозов, якому виповнилося 60 років, і зіграв головну роль у цій яскравій, динамічній, веселій виставі, повідомляє прес-служба Львівської облради.

За дорученням голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина привітав ювіляра депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч та подарував йому відзнаку «Золотий тризуб».

«34 роки Ви присвятили мистецтву в Луганському театрі, а з початком війни переїхали прославляти українську культуру до Дрогобича. Україна багата талантами від заходу і до сходу! І Львівщина дуже вдячна Вам! Многая літа патріоту Олександру Морозову!», – сказав Андрій Ковч.

Варто зауважити, що Олександр Морозов до приїзду до Дрогобича був актором Луганського обласного академічного музично-драматичного театру. Навесні 2014 року Олександр Іванович приїхав на відпочинок у Східницю і в той час на сході України розпочалася війна. До рідного Луганська він уже не повернувся…

Додамо, що постановку вистави «Розлучення по-французьки» на запрошення пана Морозова здійснили його друзі з Луганського обласного театру, що нині базується у Сєверодонецьку, Володимир Московченко й Ірина Лубська.

Новини