Новини

В облраді прийняли низку рішень в галузі культури і туризму

Учора, 8 травня, відбулося засідання постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації, , повідомляє прес-служба Львівської облради.

Комісія під час засідання погодила перелік об’єктів до ознакування вздовж автомобільної дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород на виконання Програми розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018 рік.

Також депутати підтримали ініціативу Моршинської міської ради про оголошення природної території м. Моршина курортною територією державного значення. Відповідний проект рішення обласної ради розглядатиметься на одному із чергових засідань сесії обласної ради.

Крім того, члени комісії підтримали Звернення Президента України і Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Українській Православній Церкві статусу автокефалії та спільно з департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА підготують текст відповідного звернення Львівської обласної ради.

Додамо, що на завершення засідання комісія заслухала та взяла до відома звіти профільних департаментів Львівської ОДА щодо виконання обласних цільових програм за І квартал 2018 року.

Новини