Новини

Винники запрошують на фестиваль сиру і бринзи

КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» (м. Винники, вул. В. Івасюка, 5) запрошує в суботу та неділю, 19-20 травня, на фестиваль сиру і бринзи, на якому можна  буде придбати та продегустувати сири і сирні вироби із Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та інших областей України.

У рамках фестивалю організатори обіцяють представити близько 100 видів сирів: бринза, сулугуні, вурда, будз, сирні коники та інші сирні вироби, повідомляє прес-служба Львівської облради.

Гості фестивалю матимуть змогу придбати продукцію винниківських та коломийських пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, львівську та покутську кераміку, авторські прикраси, плетені вироби, вишиванки коломийських майстринь.

Організатори фестивалю запросили також народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства, лозоплетіння, ткацтва та яворівських розписів.

Запланована концертна програма за участю відомих колективів м. Винники та Львова, театралізовані дійства, лицарські бої, концерти відомих музичних гуртів.

Крім того, під час фестивалю працюватимуть тематичні виставки.

Організатори чекають мешканців Львівщини та гостей області в суботу та неділю, 19-20 травня, з 10:00 год. до 20:00 год. за адресою: м. Винники, вул. В. Івасюка, 5.

Новини