Новини

У Львові відкриють туристичну базу для школярів

У Львові до кінця року завершать будівництво туристичної бази для школярів за ₴8 млн. Про це повідомляє Zaxid.Net. 

Управління капітального будівництва ЛОДА 22 травня уклало угоду із ТОВ “Градобуд-Престиж” на завершення будівництва дитячої туристичної бази Центру краєзнавства, екскурсій і туризму у Львові на вул. Івана Франка, 156 за 8 млн грн. Крім компанії-переможця, у закупівлі брало участь ТОВ “Талісман”. Пропозиція ТОВ “Градобуд-Престиж” була на 60,5 тис. грн нижчою, ніж ціна конкурента. Відтак замовник уклав угоду про виконання робіт до кінця 2018 року, йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozorro.

Відповідно до угоди, підрядник має влаштувати систему опалення із даховою котельнею, систему водопостачання та водовідведення, систему електропостачання, газопостачання. Також має пофарбувати стіни у житлових номерах, влаштувати у них санвузли, встелити підлоги ламінатом і плиткою. Окрім цього проводитимуть пожежну та зовнішнє освітлення, впорядкування території довкола будинку із озелененням.

Будівництво туристичної бази для прийому школярів у Львові розпочалося ще у 2008 році, повідомили ZAXID.NET в управління капітального будівництва ЛОДА. Згадуваних 8 млн грн на його завершення цього року виділили із обласного бюджету Львівщини.

На першому поверсі будинку розташований хол зі сходовою кліткою, житловими номерами для дітей-інвалідів та приміщення харчоблоку з обіднім залом на 28 місць. На другому та мансардному поверхах розташувалися відпочинкові номери з санвузлами. В підвальному поверсі знаходяться господарські приміщення, тренажерний зал, роздягальня з душовими, санвузлами і технічні приміщення.

Новини