Новини

Фестиваль «Зашків»: три дні музики, розваг та історії

З 15 по 17 червня, до 127 річниці полковника Євгена Коновальця, на Львівщині проведуть молодіжний фестиваль «Зашків – Джерело духу». Вхід – безкоштовний, головна умова – заборона вживання алкоголю, тютюну та наркотиків.

Уже традиційно захід організовують у рідному селі Євгена Коновальця – Зашкові, що знаходиться у Жовківському районі Львівської області, повідомляє IA ZIK.

Цьогорічна програма обіцяє не тільки хорошу музику від молодих українських гуртів, а й – футбол босоніж, виступи кінологів, інтелектуальний блок, велопробіг «Від Степана до Євгена», показові виступи та майстер-клас від клубу «Бойового гопака», кінопокази, лекції, гутірки, дискусії, майстер-класи та багато іншого.

«Ключова ідея фестивалю – любов до Бога, української землі та її Героїв – як минулих, так і теперішніх. Тому вже багато років поспіль наша мета залишається незмінною: вшанування постаті Євгена Коновальця, формування патріотичної позиції, пропаганда здорового та активного способу життя серед молоді. Отже, запрошуємо усіх відвідати землі Євгена Коновальця, вклонитися на могилі його батьків та гідно вшанувати Героя», – повідомив виконавчий директор фестивалю Андрій Ковальський.

Організатори нагадали, що фестиваль «Зашків» пропагує здоровий спосіб життя, а тому продаж, вживання, розповсюдження алкогольних та наркотичних засобів тут суворо заборонені.

Новини