Новини

На Львівщині з’явиться новий природний парк

В облдержадміністрації запевнили: «Мінприроди підтримало створення на Львівщині національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара».

Про це повідомили в четвер, 7 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також конкретизували: «Міністерство екології та природних ресурсів України з метою забезпечення дотримання належного природоохоронного режиму і забезпечення природних комплексів та об’єктів схвалило клопотання ініціативної групи про створення національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району Львівської області».

«Національний природний парк «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара буде природоохоронною, рекреаційною, культурно-освітньою, науково-дослідною установою загальнодержавного значення, що створюється з метою збереження, відтворення, ефективного та різнобічного використання природних комплексів та об’єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Орієнтовна площа майбутнього природного парку – 3294 га», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Майбутній природний парк назвуть на честь Блаженнішого Любомира Гузара не випадково. Блаженніший Любомир завжди наголошував на важливій ролі Церкви в усвідомленні кожної людини її відповідальності за світ, адже лише плекаючи та розвиваючи нашу внутрішню екологію душі, можемо більш відповідально ставитися до оточуючої нас природи. Відповідно, для збереження створеного Богом світу в першу чергу є необхідним духовне відродження людини. Відтак, у межах функціонування парку Українська греко-католицька церква долучиться до екологічного виховання дітей», –повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

Новини