Анонси подій

15-17 червня. Молодіжний фестиваль «Зашків»

Із нагоди 127-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця упродовж 15 – 17 червня у с. Зашків відбудеться молодіжний фестиваль «Зашків – джерело духу» , повідомляє прес-служба Львівської облради.

У програмі фестивалю: виступи молодих українських гуртів, футбол босоніж, виступи кінологів, інтелектуальний блок, велопробіг, показові виступи та майстер-клас від клубу «Бойового гопака», кінопокази, лекції, гутірки, дискусії, майстер-класи.

Як зазначають організатори, ключова ідея фестивалю – любов до Бога, української землі та її Героїв – як минулих, так і теперішніх, а головна мета – вшанування постаті Євгена Коновальця як символу незламності духу і чину української ідеї.

5 причин, чому варто відвідати цьогорічний фестиваль

Євген Коновалець
Село Зашків — місце, де народився полковник армії УНР, комендант УВО, перший голова ОУН. Тут він ріс та згодом тут закінчив школу. У селі збереглася його рідна садиба та поховані найрідніші йому люди — батько й мати.

Спорт та активності
Ми за здоровий та активний спосіб життя, а тому пропонуємо пограти футбол, спробувати себе в бойовому гопаку, позмагатись в різних видах спорту. Алкоголь суворо заборонений.

Польова кухня
Тільки у нас ви зможете скуштувати найсмачнішу польову кухню. Наші кухарі здивують вас різноманітністю страв, приготованих на вогні.

Громадська активність
На “Зашкові” збираються найцікавіші особистості та найактивніші громадські активісти. Знайомство з такими людьми завжди цікаве та корисне. Безліч гутірок, лекцій, дискусій гарантовані.

Українська музика та кіно
На фестивалі ти зможеш відпочити, послухати українську музику від молодих гуртів та переглянути українські фільми

Анонси подій