Новини

Броди долучилися до проекту «Чим живуть замки»

Стартував проект національної співпраці «Чим живуть замки», що реалізується в межах програми Британської Ради «Culture bridges» за фінансування ЄС, співпраці». Проект реалізується громадськими організаціями «Край» (м.Броди) та «Старокостянтинів небайдужий» (м.Старокостянтинів).

Про це IA ZIK повідомили у Бродівський міській раді.

Ініціатори проекту прагнуть, шляхом організації спільних заходів привернути увагу громадськості та влади до проблеми збереження, промоції та використання для розвитку громад міста Броди Львівської області та міста Старокостянтинів, Хмельницької області архітектурних пам’яток – замків. А також налагодження співпраці між громадою, владою та бізнесом у справі збереження історико-культурної спадщини.

Під час реалізації проекту буде реалізовано ряд заходів в обох містах. Серед яких: проведення взаємних культурних конференційза участі представників громадських організацій, місцевої владей та відділів культури; проведення опитувань, лекторіїв, виставок та інших заходів, що сприяють поширенню інформації про замки та підвищення туристичного потенціалу міст; випуск спільного буклету про замки; зйомки короткометражного науково-популярного фільму про замки. Заплановано також проведення кіно-фестивалю на територіях обох замків.

Стартував проект з ознайомчої конференції «Броди-Старокостянтинів: містки співпраці», яка відбулася в місті Броди 30-31 травня.

Тоді було підписано угоду про реалізацію проекту, яку підписали керівники громадських організацій отець Богдан Вихор та Сергій Худий.

Новини