Новини

Олександр Ганущин відкрив ІІІ Форум місцевого розвитку

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин офіційно відкрив триденний ІІІ Форум місцевого розвитку, на який завітали понад 4 сотні гостей з усієї України та з-за кордону, повідомляє прес-служба Львівської облради.

«У фокусі ІІІ Форуму місцевого розвитку будуть три блоки питань, які ми з Вами дискутуватимемо на панельних та пленарних дискусіях усі три дні роботи.

Перший напрям пов’язаний з нашими Карпатами. Тими, що через вікно, тягнуться не тільки від Ужгорода до Чернівців, а й від Австрії і до Молдови. Посилення конкурентоспроможності гірських територій, екологія, туризм, що чекає на ліси, мережі співпраці і пленарна дискусія за участю VIP-осіб, сподіваюся, будуть цікавими не лише учасникам, котрі об’єднані Карпатами. Звертаюся до наших колег з лівого берега Дніпра – матимете нагоду оцінити наші зусилля у цьому напрямку.

Другий напрям – це власне обговорення питань місцевого та регіонального розвитку. Що дала і не дала реформа самоврядування, успішні кейси проектів місцевого розвитку, міжнародне муніципальне співробітництво, транскордонна співпраця та зміни в парадигмі професійно-технічної освіти – сподіваюся, ці та інші теми нам однаково близькі.

І нарешті, тема співпраці сходу і заходу України. Це новий напрям, котрий стартує на нашому форумі. Драйвери ідеї цього напрямку в особі ініціаторів форуму – Львівська обласна рада, Асоціація місцевих рад «Ради Львівщини» та Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна»… Усі разом ми вважаємо подолання стереотипів, нав’язаних російською пропагандою про нібито різні частини країни, спільні проекти міжрегіональної співпраці власне тими, що допоможуть склеїти країну, зробити її міцнішою та наблизити перемогу у російсько-українській війні. Тому наші кращі практики, що потрібно зробити, для того, аби місцеві ініціативи перетворилися на державну політику підтримки загальноукраїнської солідарності, яка роль медіа в об’єднанні країни – про все це на панелях, присвячених цьому напряму.

Нагадую усім, що ми у Трускавці, місті здоров’я. Тому в програмі – традиційні заходи, які засвідчують, що ми пропагуємо здоровий спосіб життя!

Сподіваюся, що вищеперелічені заходи будуть цікаві усім учасникам: і з України, і країн сусідів, бізнесу та донорам, котрі підтримали наш ІІІ Форум місцевого розвитку.

Ще раз вітаю усіх учасників! Бажаю конструктивних дискусій, яскравих вражень і плідної роботи!», – сказав Олександр Ганущин.

Новини