Анонси подій

30 червня-1 липня. Молодіжний фестиваль «Gazon Party у короля на хаті» в Жовкві

Традиційно фестиваль проходитиме у стінах Жовківського замку, для відвідувачів готують відтворення історичних боїв, спортивні розваги, ярмарок вуличної їжі та концерт за участю рок-гуртів. Уподовж свята гостей розважатимуть ведучі – Тетяна Джумак та Роман Федоришин, які гратимуть роль володарів свята: короля та королеви в історичних костюмах, повідомили організатори.

У суботу, 30 червня, з 17:00 у програмі фесту історичний квест, спортивні забави, танцювальні та вокальні виступи жовківської творчої молоді, майстер-класи з середньовічних танців, частування кулішем, історичні бої та виступи гуртів «Story band» та «Дихай».

У неділю фестиваль розпочнеться о 14:00 відтворенням історичного бою за Жовківський замок та збором викупу. Згодом відвідувачів чекають майстер-класи та розваги для дітей та рок-концерт за участю гуртів «Шосте чуття», «Golden Brass», «Michelle Band» та хедлайнера «The Вйо». На завершення влаштують світлове шоу.

Зазначимо, фестиваль Gazon Party відбувається за підтримки місцевої влади та підприємців, та має на меті популяризувати Жовкву та її пам’ятки. Вхід на фестиваль для усіх відвідувачів – безкоштовний.

Анонси подій