Новини

У Львові проходять «Ігри Героїв»

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, сьогодні, 30 червня, привітав учасників Всеукраїнських змагань з функціонального багатоборства «Ігри Героїв» , повідомляє прес-служба Львівської облради.

«Бог є з нами і Бог є в кожному з Вас! Бо, незважаючи на те, що Ви, наші Герої, пережили, знайшли в собі міцність не просто пройти шлях війни, а й брати участь в «Іграх Героїв». Перемога буде за кожним!», – наголосив очільник облради та запросив учасників змагань виступити на День Незалежності на Луганщині.

Відтак свої вміння під час змагань демонстрували ветерани, військовослужбовці Національної академії сухопутних військ та 80-ї десантно-штурмової бригади.

Зауважимо, що нинішні змагання – це один з етапів першості, а Міжнародний фінал змагань відбудеться цьогоріч у Києві.

Довідково:

“Ігри Героїв” (англ. Games Heroes) – міжнародні спортивні змагання ветеранів Збройних сил України та армій дружніх країн, людей з інвалідністю.

Головна мета «Ігор героїв» – психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених та соціальновразливих верств населення. Змагання відбуваються з кросфіту, стронгмену, силового фітнесу та стрільби. Ініціатор проекту «Ігри героїв» – Євген Коваль.

На початку ігри задумувались як змагання серед поранених воїнів АТО, пізніше у змаганнях почали брати участь й інші люди з інвалідністю.

Новини