Новини

Цьогоріч Львівщина очікує збільшення туристів на 20%

Кількість туристів, що відвідали Львівську область у 2018 році, збільшиться на 20% порівняно з 2017 роком, повідомила прес-служба управління туризму та курортів Львівської ОДА.

“У Львівській області очікують цього року близько 3 млн осіб. Понад 70% – українці, решта – іноземці: поляки, німці, французи, білоруси, китайці, турки, іспанці. Прогнозується збільшення туристичного потоку на 20%. Значну частину туристів очікують у літній сезон – близько 35%”, – повідомили у відомстві у відповідь на запит агентства “Інтерфакс-Україна”.

Як пояснили в управлінні туризму, підвищення туристичної активності влітку пов’язане з проведенням фестивалів “Ту Стань”, “Східницьке літо”, Zaxid Fest, “Радісно Фест”, Leopolis Jazz Fest, LvivMozArt та ін.

За даними опитування, проведеного управлінням туризму ЛОДА, середньорічна завантаженість готелів у Львівській області становить близько 70%.

За інформацією відомства, туристичний збір у літньому періоді 2018 року очікується на рівні 3,4 млн грн, що на 26% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Туристичний збір за весь 2017 рік становив 10,7 млн грн, що на 22% більше, ніж роком раніше.

Популярними туристичними напрямками у Львівській області є: Карпати (Сколівський і Турківський р-ни, нацпарк “Сколівські бескиди”), бальнеологічні курорти Трускавець, Моршин, Східниця), а також замки Львівської області.

Середня тривалість перебування туристів в області становить 12-14 днів на курортах з мінеральними водами, 3 дні – в гірських районах і 1 день – в малих туристичних містах (Жовква, Дрогобич, Белз, Самбір).

Згідно з підрахунками відомства, середній бюджет на одного відпочивальника на вікенд в області становить 2,5 тис. грн (з урахуванням проживання, харчування, витрат на транспорт і сувеніри).

Новини