Анонси подій

3-5 серпня. Фестиваль «Ту Стань!» в Уричі

У самий розпал літа знаменита Тустань, що біля села Урич Львівської області, традиційно збере поціновувачів середньовічної української культури. Феєричне щорічне свято дозволяє зануритися в неповторну атмосферу минулих століть. Гості фестивалю побачать реконструкцію давньоруських лицарських турнірів, тематичні театральні вистави, стрільби з арбалетів і луків та багато інших дій і традицій давніх часів, які зберігає історія краю, почують середньовічну музику, зможуть взяти участь у майстер-класах з освоєння стародавніх ремесел.

Традиційно свято в Тустані проводиться біля скель, на яких височіло неприступне місто-фортеця. Вперше Тустань згадується в літописах 1333–1384 років. Фортеця була однією з найважливіших оборонних споруд Київської Русі, а згодом і Галицько-Волинського князівства. Саме в цих історичних місцях не так давно і повелася традиція проведення середньовічних турнірів в ім’я відродження давньої української культури. У 2018 року відбудеться вже 13-й фестиваль середньовіччя в Тустані.

Щорічний фестиваль «Ту Стань!» не перестає дивувати відвідувачів своєю насиченою програмою. Крім уже традиційних бугуртів, стрільбищ, майстер-класів та ярмарку, Тустань 2018 обіцяє своїм гостям відтворення нічного штурму фортеці і виставу під назвою «Машина часу», за допомогою якої можна побувати у віртуальній реальності.

Вартість:

При купівлі квитків до 20 липня: 120 грн – один день фестивалю, 250 грн – усі дні фестивалю.

При купівлі квитків з 20 липня: 150 грн – один день фестивалю, 300 грн – усі дні фестивалю.

При купівлі квитків безпосередньо в дні проведення фестивалю: 170 грн – один день фестивалю, 370 грн – усі дні фестивалю.

Вартість дитячого квитка на один день – 80 грн.

Дітям до 6 років і учасникам АТО вхід безкоштовний.

Придбати квитки онлайн можна на gastroli.ua.

У дні проведення фестивалю Тустань 2018 будуть відкриті автобусні маршрути зі Львова. Вартість проїзду в обидва боки складе 160 грн.

Анонси подій