Новини

У Дрогобичі вручать премію імені Івана Франка

У Дрогобичі триває активна підготовка до проведення ІІІ Церемонії вручення Міжнародної премії імені Івана Франка. Захід відбудеться 27 серпня у приміщенні Народного дому імені Івана Франка, повідомляє прес-служба Дрогобицької міськради.

У межах підготовки у приміщенні Народного дому тривають ремонтні роботи у одному з залів будівлі. Також передбачено реконструкцію сцени. Попередньо були проведені ремонтні роботи частини фасаду.

У понеділок, 16 липня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма зустрівся з керівництвом Народного дому та виконавцем ремонтних робіт і проінспектував стан підготовки до проведення Церемонії.

Окрім того, міський голова доручив представникам відповідних комунальних служб впорядкувати територію прилеглу до будівлі Народного дому та вулицю Івана Франка.

«ІІІ Церемонія вручення Міжнародної премії імені Івана Франка — це не просто важлива подія для міста та регіону. В першу чергу — це вшанування нашого земляка Івана Франка. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб гідно прийняти поважних лауреатів та гостей і на високому рівні відзначити 162-гу річницю від дня його народження», — прокоментував Тарас Кучма.

Новини