Анонси подій

28-29 липня. Фестиваль “Куховарня RadoFest” у Радехові

Метою фестивалю “Куховарня RadoFest” є популяризація національних традицій, української кухні, українського фольклору, української сучасної музики, національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Цьогорічний фестиваль відбудеться в тематичному стилі «З полонини на рівнину». Найбільша локація заходу –  “Волонтери”.

“Найбільша локація – “Волонтери”, буде розташована у центрі міста. Основні учасники – дівчата, які допомагають на передовій хлопцям, будуть впродовж двох днів волонтерити за рахунок приготування їжі. Виручені кошти підуть для допомоги бійцям на передовій. Також на цій локації будуть цікаві заходи для дітей і таким чином, ми зможемо залучити малечу до патріотизму”, – розповіла керівник громадської організації “Наша Куховарня Фест” Юлія Кулич.

За словами організаторів, родзинкою свята стануть майстер-класи з приготування унікальних автентичних страв від українських господинь та шеф-кухаря.

Організатори підготували дві страви року, відвідувачі дізнаються як приготувати “Затерту капусту” та “Волок”. Окрім того, народні доми готують цікаві локації, де можна буде почути колоритні пісні від “Троїстих музикантів” та посмакувати смачною їжею. Опівночі з суботи на неділю молодь, яка може приїхати з наметом запрошують на нічну програму.

Організатори обіцяють запалити ватру і вчити готувати страви на вогні, відомий кухар готуватиме старовинну страву якій більше 300 років.

У межах фестивалю презентують також  насичену музичну програму за участі гуртів “OT VINTA”, “Joryj Klos” тощо.

Анонси подій