Новини

Як виглядатиме туристичний абонемент Львова

ЛКП “Центр розвитку туризму” та ЛКП “Львівелектротранс” впроваджують спільний абонемент, орієнтований на туристів. Попередньо абонемент назвуть Lviv City Card. Про це повідомила директорка ЛКП “Центр розвитку туризму” Мар’яна Олеськів, інформує Tvoemisto.tv.

Абонемент дасть можливість відвідувати міські заклади культури та деякі заклади громадського харчування, а також буде діяти як проїзний у міських трамваях та тролейбусах. Він матиме три терміни дії – один, два та три дні. Попередньо, вартість абонементу за один день становитиме орієнтовно 280 гривень. Абонемент на три дні коштуватиме приблизно 400 гривень.

Картки можна буде придбати на сайті Lviv.Travel, у спеціалізованих точках продажу, або у закладах партнерів, які доєднаються до програми.

Серед закладів культури, які можна відвідати за абонементом, є міські музеї, Шевченківський гай, вхід на вежу Ратуші. Крім цього, сюди входять знижки у певні ресторани, екскурсії від центру туристичної інформації Львова та обов’язковий сувенір від Центру розвитку туризму. Також ведуть перемовини з Національним музеєм, Львівською національною галереєю мистецтв та іншими закладами культури.

Абонемент матиме обмеження у відвідуванні музеїв – небільше трьох на день. Детальніше про те, хто стане учасниками програми, обіцяють повідомити згодом. Очікується, що абонемент надійде у продаж вже у серпні цього року.

Новини