Новини

Звенигород оновив музей історії давнього міста

У неділю, 22 липня, у м. Звенигород відкрили оновлений музей історії давньоруського міста, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

“Хто не знає нашої історії, не матиме майбутнього, тому сьогоднішня подія є надзвичайно важливою. На  українській історії потрібно начатись, і приємно, що є тут діти, які приходитимуть в музей і цікавитимуться історичним минулим”, – зазначила заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

Музей історії давньоруського міста Звенигород – історико-краєзнавчого напрямку, заснований у 1955 році на громадських засадах .

Основу експозиції музею, яка розміщена на 2 поверхах, складають речі, знайдені під час археологічних досліджень літописного Звенигорода Галицького, розпочатих наприкінці 19 ст. і продовжених у 1960-1980 рр.

Зазначимо, станом на сьогодні сьогодні у фондах музею зберігається понад 2 тис. експонатів, серед яких – крем’яні серпи, кам’яна сокира з отвором, зернотерка, римські застібки (фібули), шкіряні вироби (взуття), вироби з кістки, дерев’яні іграшки, давньоруська зброя і прикраси, мармур, хрестики, колекція каблучок  з кольорового скла, керамічна плитка, якою була вимощена підлога розкопаної дерев’яної церкви.

Новини