Новини

Обласній філармонії присвоять ім`я Миколи Колесси?

Сьогодні, 26 липня, відбулося засідання постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації, повіломляє прес-служба Львівської облради.

У порядку денному комісії розглядалося багато важливих і актуальних питань. Зокрема члени комісії підтримали ініціативу ГО “Рутенія – Нова” Наталки Криничанки, Ігоря Калинця, Данила Ільницького, Ольги Дядинчук про проголошення на Львівщині 2019 року Роком Богдана-Ігоря Антонича з нагоди відзначення 110-річчя від дня народження.

Також комісія вирішила звернутися до КЗ ЛОР “Львівська обласна філармонія” щодо розгляду на зборах трудового колективу ініціативи композитора, Героя України, народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, академіка Академії мистецтв України, почесного співголови Спілки композиторів України, професора Є. Станковича; Президента Української Вільної Академії Наук у США, професора, доктора Альберта Кіпи; Президента Українського Музичного Інституту Америки, засновника, диригента і художнього керівника вокального ансамблю “Промінь”, директора Школи українознавства при осередку СУМ у Нью-Йорку п. Б. Волянської; Начального Пластуна Всесвітньої Української Скаутської організації “ПЛАСТ”, доктора Любомира Романківа про присвоєння обласній філармонії ім’я Героя України Миколи Колесси. 

Депутати також погодили передачу ДП “Національний центр Олександра Довженка” частини фільмофонду, що знаходиться у розпорядженні КП ЛОР “Телекомпанія “Перший Західний”.

Окрім того, комісія підтримала виділення коштів у сумі 100 тис. грн для проведення Фестивалю української середньовічної культури “Ту Стань! 2018 Школа лицарства”.

Під час засідання прийнято рішення звернутися до постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку обласної ради щодо виділення при уточненні показників обласного бюджету на 2018 рік додаткових коштів на виготовлення інформаційних таблиць для ознакування історико-культурних об’єктів та проведення поточного ремонту пам’ятника “Просвіті” в м. Львові в рамках відзначення 150-річчя з часу заснування Товариства “Просвіта”. 

Також заслухала звіти щодо виконання обласних цільових профільних програм за І півріччя 2018 року.

Новини