Новини

У Радехові два дні тривала “Куховарня RadoFest”

Упродовж двох днів у Радехові відбувався уже традиційний фестиваль “Куховарня RadoFest”. Цьогорічний фестиваль відбудеться в тематичному стилі «З полонини на рівнину», повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

В межах фестивалю відбулися Ярмарок смаколиків, майстер-класи від українських господинь, козацькі забави, гала-концерти тощо.

«Український народ завжди мав свою культуру, вбрання та кухню. Ще жоден ворог цього не змінив і жоден ворог роз’єднати нас не зможе. Ми вкотре демонструємо  усьому світу, що ми єдині та сильні, і нікому не під силу в цьому засумніватись. Поки ми шануємо усе своє, доти ми нація. Поки ми у вишиванка – доти ми українці, доки ми частуємось своїми стравами – доти ми народ», – наголосила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Родзинкою свята стали майстер-класи з приготування унікальних автентичних страв від українських господинь та шеф-кухаря. Окрім того, гостей та учасників фестивалю потішили показом вишиванок.

Під час фестивалю презентували  також  насичену музичну програму за участі гуртів “OT VINTA”, “Joryj Klos” та інших музикантів.

Метою фестивалю є популяризація національних традицій, української кухні, українського фольклору, української сучасної музики, національно-патріотичного виховання дітей і молоді, благодійності, а також розвитку творчості та креативного мислення.

Новини