Анонси подій

6-12 серпня . Фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art

11-й  Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art триватиме рівно тиждень з 6 по 12 серпня. Центральною локацією фестивалю стане Кінопалац на Театральній – один із найстаріших діючих кінотеатрів міста з 1998 року. Події також відбуватимуться у Центрі міської історії, Органному залі, на відкритому просторі біля торгового центру “Форум-Львів”, у дворику львівського кафе та простору “Druzi”.

У міжнародній програмі кінофестивалю цього року представлено 127 фільмів з усього світу, відібраних програмним відділом з 1458 поданих фільмів.

У міжнародному короткометражному конкурсі візьмуть участь 16 фільмів з 13 країн світу, що змагатимуться за грошову винагороду – гран-прі, а також за кращу режисуру та сценарій.

У національному конкурсі змагатимуться 9 українських фільмів. Серед них переможець конкурсу Mystreetfilms на цьогорічному фестивалі кіно та урбаністики 86 – “ДІОРАМА” Зої Лактіонової, найкращий фільм кінофестивалю «Молодість 2018» – спортивна драма “ШТАНГІСТ” Дмитра Сухолиткого-Собчука, документальний фільм-дослідження Світлани Шимко “ЩАСЛИВІ РОКИ”, нова робота “MIA DONNA 17” Павла Острікова та інші.

З програмою показів можна ознайомитися тут

Анонси подій