Новини

У Нагуєвичах пройде етнофест до річниці Франка

У Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 162 роковин народження Івана Франка, яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Про програму Другого етнофестивалю, який проходитиме в Нагуєвичах 26 серпня, розповів директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» Богдан Лазорак.

За його інформацією, цьогорічне свято буде різноманітне і насичене подіями за участі цікавих гостей. До Нагуєвич прибуде чисельна делегація з Івано-Франківщини, де любив бувати Іван Франко, зокрема, з Криворівні, Верховини та Косова. Вони привезуть самобутні виставки народно-ужиткового мистецтва Гуцульщини та проведуть майстер-класи для усіх охочих. Також Богдан Лазорак повідомив, що гості зможуть ознайомитися з цікавими місцями Нагуєвич, скориставшись фіакрами, які цього дня курсуватимуть селом. Заплановане також проведення стилізованих обжинок на території Франкової садиби. Книжкові та художні виставки, зустрічі з непересічними людьми, мистецькі виступи – це та багато іншого готують організатори для всіх, хто виявить бажання в цей день відвідати рідне село Івана Франка.

25-26 серпня в Нагуєвичах також гостюватиме багато письменників та поетів, учасників літературного фестивалю «Карпатський Пегас», відбудеться нагородження переможців літературного конкурсу «Премія Ордену Карпатських Лицарів». Про ці та інші заходи повідомив т.в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Василь Кузан.

Начальник відділу культури виконавчого комітету міської ради Олег Яводчак інформував про програму церемонії нагородження лауреатів Міжнародної премії Івана Франка.

Свої пропозиції щодо організації відзначення роковин народження Івана Франка висловили заступник голови районної ради Володимир Стецівка, о. Андрій Безушко, Нагуєвицький сільський голова Оксана Вовків та інші члени оргкомітету.

Новини