Новини

У Підкамінському монастирі відбувся молитовний відпуст

Сьогодні, 14 серпня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин із робочим візитом перебуває в Бродівському районі. Із нагоди свята Медового Спасу очільник облради взяв участь у молитовному відпусті в Підкамінському монастирі походження дерева Хреста Господнього, повідомляє прес-служба Львівської облради.

Олександр Ганущин привітавши всіх мешканців Львівщини з великим християнським святом Медового Спасу, нагадав, що Підкамінський монастир є епіцентром проекту «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні», який втілюватиметься в життя в межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

«Це величезний шанс. І він уже зафіксований на папері. Підкамінський монастир переміг у відкритому конкурсі. Проект передбачає, зокрема реставрацію вежі монастиря. Сподіваюся, що оновлена суперсучасна вежа з підсвіткою буде здана за два роки. І вона, безумовно, підсилить Золоту підкову Львівщини», – наголосив голова облради.

Крім того, Олександр Ганущин повідомив, що в частині будівельних робіт по вежі буде виділено понад 800 тис євро. «Це буде найбільший об’єкт історико-культурної спадщини, котрий буде реконструюватися в Україні», – підсумував він.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року завершився перший конкурс проектів Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020, що має на меті фінансову підтримку за кошти Європейського Союзу проектів у галузі збереження і промоції історико-культурної та природної спадщини.

Більше про проект «Транскордонний паломницький маршрут як інструмент промоції спільної історико-культурної спадщини в українсько-польському прикордонні» – тут.

Новини