Новини

У Львові відбувся фестиваль пісні і танцю

У понеділок, 13 серпня, в Палаці учнівської молоді відбувся гала-концерт ІІІ Міжнародного фестивалю української пісні і танцю, у якому взяло участь 12  хореографічних колективів з Канади, повідомляє прес-служба Львівської ОДА. 

Близько 250 молодих людей з Вінніпегу, Калгарі, Саскатуна, Ванкувера, Реджайни та Едмонтона впродовж кількох днів демонстрували на сценічних майданчиках Львова високий рівень хореографічної майстерності, нову та цікаву інтерпретацію українського народного танцю.

Учасників фестивалю привітала заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

«Це справжнє мистецьке свято! Свято української пісні, музики, танцю. Свято мистецтва та радості, – наголосила Оксана Стоколос-Ворончук. – Енергія, емоції, запал учасників передаються глядачам, і ми вкотре переконуємося, наскільки неповторним, колоритним, різнобарвним і багатим є наше українське мистецтво. Цей фестиваль засвідчує, що ми, українці, сильні та єдині. І великою мірою наша сила – в мові, в пісні, в танці, в нашому культурному надбанні, у вмінні та бажанні його берегти, розвивати та презентувати у світі.»

Організатори заходу – компанія «Cobblestone Freeway» (Канада), спільнота «Ukrainian Dance World», «Nadiya Art Agency» (Канада), туристична компанія «Next Stop Ukraine» (Україна). Фестиваль відбувався за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Новини