Новини

У Добротворі пройшов обласний етнофестиваль

У смт Добротвір Кам’янка-Бузького району відбувся обласний етнофестиваль «Купальська містерія над Бугом».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Це свято ніколи б не відбулося, якби його не підтримали самі люди. Сьогодні за тисячу кілометрів від Добротвору українське військо захищає наші кордони. І ми мусимо продемонструвати, що ми маємо що захищати і нам є кому захищати нашу Україну – єдину, неподільну, соборну, добрими людьми і нашими християнськими традиціями», – привітав учасників та гостей фестивалю голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Кам’янеччина вже вдруге організовує етнофестиваль із цікавою концертною програмою, конкурсами, вікторинами, народними гуляннями. Гості мали змогу оглянути виставку ужиткового мистецтва, яку оформляли голови сільських рад, завідуючі та директори Народних домів спільно з бібліотекарями району.

Організатори свята – Львівська обласна державна адміністрація, Кам’янка-Бузька райдержадміністрація, Кам’янка-Бузька районна рада, Добротвірська селищна рада. У концертній програмі – виступи гуртів «Бориславські батяри», «Соколи», «Світязь», кавер-гурту «Старе місто» та Народного артиста України Івана Поповича, а також Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю України «Верховина».

Окрім того, для гостей свята відбувся кулінарний майстер-клас від фіналіста кулінарного реаліті-шоу «Майстер Шеф. Підлітки» Юрка Турчина, який продемонстрував присутнім рецепти приготування страв високої кухні – гаспачо та тигрових креветок під грушевим соусом.

Новини