Новини

Фестиваль кухні «Гута FEST» відбувся на Сокальщині

19 серпня на Сокальщині відбувся Міжнародний фестиваль кухні «Гута FEST», під час якого  презентували кулінарні шедеври місцевих та польських господинь.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Господарів та гостей свята привітала заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос – Ворончук.

Фестиваль тривав у національному стилі на околиці села Гута і мав декілька локацій, головною з яких була кулінарна – столи з національними стравами. Презентували свої кулінарні традиції представники сільських громад Домашева, Тартакова, Опільського, Савчина, Тудоркович, Жвирки, а також своїми вміннями ділилися польські господині з Гміни Телятин.

Також презентували мандрівну ярмарку «Добрі традиції Галичини», під час  якої продукти харчопереробної галузі представляли підприємства нашого району (хліб та хлібобулочні вироби, тістечка, м’ясні вироби, овочі, сири, різні безалкогольні напої).

Однією з найзахопливіших локацій стало містечко майстрів, де можна було спробувати щось змайструвати самому чи придбати оригінальні вироби від майстрів.

Свою майстерність для гостей фестивалю показували військовослужбовці Великомостівського кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України.

Новини