Анонси подій

13-16 вересня. Фестиваль «На каву до Львова»

Фестиваль «На каву до Львова» – це щорічне міське свято кави, яке пройде на Музейній площі і проспекті Свободи.

Яскраве кавове свято існує вже 12 років, і за цей час жодного разу не змінило своєї суті та свого напрямку. З 2007 року фестиваль став головною кавовою подією в Україні. Зараз Lviv Coffee Festival – це зареєстрована торгова марка, яка входить до міжнародної організації професіоналів і експертів Speciality Coffee Association. Об’єднання спеціалізується на дослідженні, вдосконаленні та популяризації кавового ринку.

Кількість активностей і змагань в рамках фестивалю зростає щорічно. Зараз в рамках львівського фестивалю кави проводяться такі чемпіонати:

  • Kulchytsky Coffee Cup – змагання кращих з кращих серед професійних бариста. Це поєднання досвіду, знань і натхнення.
  • Barista Championship – ще один професійний чемпіонат. Протягом 15 хвилин потрібно приготувати 4 капучіно, 4 еспресо і 4 авторських напої. А головне – не забувати презентувати себе і свої вміння.
  • Під час чемпіонату з приготування кави в джезві учасники готують два однакових напої: каву по-східному і авторську каву за власним рецептом.
  • За незвичайною назвою Alternative Cup Tasters Championship ховається змагання смаків. Учасники дегустують кілька сортів кави і роблять нотатки щодо них. А через деякий час вони повинні згадати, який напій в якій чашці.
  • Чемпіонат з лате-арту проходить у кілька етапів. На кожному малюнки стають все складнішими.
Анонси подій