Новини

В пішій прощі до Унева взяли участь сотні вірян

Сьогодні, 28 серпня, завершилась ХХVІІ Всеукраїнська піша проща до Свято-Успенської  Унівської лаври. Проща присвячена 120-ій річниці відновлення Студійськокого чернецтва і 100-літній річниці Студійського чернецтва у Свято-Успенській Унівській Лаврі.

Разом із сотнями вірян до молитовної ходи долучився голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Зазначимо, піша проща до Унівської Лаври розпочалась у суботу, 25 серпня, Архиєрейською Божественною Літургією в храмі Архистратига Михаїла, що на вул. Винниченка, 20а у Львові.

Опісля під стінами храму сформували колону із кількох сотень вірян. Також усі охочі могли долучаться до прощі дорогою.

Прочани пройшли через села Миклашів, Верхня Білка, Тарасівка, Туркотин, Станимир та Лагодів. За час прощі віряни взяли участь у богослужіннях, Великій Вечірній та ході зі свічками на чернечу гору, а також на них чекали Архиєрейська Літургія, Акафіст до Пресвятої Богородиці та водосвяття.

Довідково.

Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу – один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархії впродовж XIV—XVIII ст., осередок чернечого життя монахів Студійського уставу. Унікальний архітектурний ансамбль-пам’ятка, розташований в селі Унів Перемишлянського району Львівської області.

Новини