Новини

У Львові пройдуть Дні європейської спадщини

Із 6 по 9 вересня у Львові триватимуть Дні європейської спадщини. Цьогоріч темою заходів стане «Від ремесел до професій: спадок тих, хто творить Львів».

Як зазначають організатори, учасники екскурсій почують історії зниклих професій, культових підприємств та маленьких крамниць, інноваційних відкриттів та мистецьких шедеврів.

«Особливу увагу сконцентруємо на конкретних людях, малознаних та забутих іменах, історіях професійних об’єднань через екскурсії, лекції, зустрічі та виставки», – йдеться у повідомленні.

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними. Кількість місць на більшість заходів – обмежена. Для того, щоб потрапити на такий заді потрібно попередньо зареєструватись. Реєстрація триватиме з 30 серпня з 15:00 до 6 вересня 15:00 на сайті www.lviv.travel, а також за телефоном +38 067 37 33 652 з 10:00 до 18:00.

Програму можна переглянути тут.

Довідка

1991 року Рада Європи започаткувала European heritage days. Відтоді кожного вересня у країнах, які приєдналися до Європейської культурної конвенції, маловідомі закриті споруди відкривають свої двері для відвідувачів, щоб привідкрити таємниці, приховані за їхніми фасадами. Дні покликані привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

Новини