Новини

Львівщина святкує День Незалежності України

Сьогодні, 24 серпня, – у День Незалежності України у межах урочистостей керівництво області, народні депутати, військовослужбовці та громадськість поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві у Львові. Участь у заході взяли перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, керуючий справами облради Валентин Харлов.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

Андрій Білоус від імені голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина та всього депутатського корпусу привітав громаду Львівщини з Днем Незалежності України. «Міцність нашої незалежності проходить випробування на сході країни. Військовослужбовці й добровольці захищають нашу незалежність. Але й тут, у тилу, працюють люди, які своєю працею утверджують незалежність України», – сказав він.

Відтак за дорученням Голови Верховної Ради України Андрій Білоус вручив відзнаки Верховної Ради видатним мешканцям Львівщини.

Цього дня у всіх храмах області тривають молебні «За Україну».

Також упродовж дня працює виставка, присвячена 100-річчю відродження української державності на площі біля пам’ятника Т. Шевченку, і «Етноалея. Унікальна Львівщина» на просп. Свободи.

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного до 17:00 год. відбувається день відкритих дверей. Тут демонструють зразки бронетанкової та стрілецької зброї, навчально-матеріальну базу.

Увечері, 17:00 – 18:00 год. на гостей свята очікує Акафіст до Пресвятої Богородиці у виконанні Львівської Державної Академічної чоловічої хорової капели «Дударик» на площі біля пам’ятника Т. Шевченку. А в 19:30 – 21:30 год. – Проект «Україна. Історія сили і перемог» на площі біля будівлі Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Новини