Новини

У День прапора у Львові вшанували пам’ять Героїв України

Сьогодні, 23 серпня, у День Державного Прапора України на Личаківському кладовищі представники влади та громадськість вшанували пам’ять полеглих Героїв України.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

Розпочалися скорботні заходи урочистим віче біля Меморіалу УГА, під час якого перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус від імені голови облради Олександра Ганущина та всього депутатського корпусу привітав мешканців Львівщини з Днем Прапора.

«Сьогодні численна делегація з Львівщини перебуває на Луганщині. Уже вп’яте за покликом душі День Прапора і День Незалежності львів’яни зустрічають разом з нашими братами – луганчанами. Бо тільки так можна зшити Україну. Упевнений, коли ми об’єднані, ми маємо майбутнє. І ми обов’язково переможемо! Слава Україні!», – сказав він.

Опісля під музичний супровід оркестру до могил загиблих Героїв у російсько-українській війні поклали квіти та запалили лампадки пам`яті.

Далі на полі почесних поховань № 76 священнослужителі здійснили чин панахиди за загиблими на сході країни.

Завершилися скорботні заходи покладанням квітів та запаленням лампадок на могилах Героїв, що загинули під час Революції Гідності, генерала С. Кульчицького, полковника А. Соколенка та борців за волю України на полі почесних поховань № 67.

Із програмою заходів до Дня Прапора можна ознайомитися – тут.

Новини