Новини

У Львові відбувся фестиваль активного дозвілля

У парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького відбувся фестиваль активного дозвілля та неформальної освіти Active Weekend. Упродовж п’яти годин на 9 зонах фестивалю: медіа, танців, технологій, неформальної освіти, здоров’я, сім’ї, мандрів, активного дозвілля та дитячій відбувалися лекції та тренінги для молоді з усієї Львівщини.

В межах заходу 30 спікерів виступили зі своїми доповідями на тему здорового способу життя, медіапростору, психології стосунків, публічних виступів, технологічних новинок, екстремального відпочинку та багато інших. Також учасники фестивалю взяли участь у танцювальних майстер-класах. Завершився захід вечором музики просто неба.

Як зазначили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА  фестиваль відвідали приблизно 1000 молодих людей, серед яких представники різних громадських організацій Львівської області. Активна молодь обмінялася досвідом та знаннями.

Зазначимо, що  організаторами події  є  ГО «Молоді Лідери України». Проект реалізували за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в межах Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Новини