Новини

Волонтери збирають кошти, аби вивезти левиць до Африки

Міжнародний фонд захисту тварин імені Лоуренса Ентоні оголосив про збір коштів на перевезення трьох левиць із приватного зоопарку «Білаки», що біля Самбора до реабілітаційного центру в Південній Африці. На усі переїзди волонтери потребують 35 тис. доларів.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, зоозахисники виявили, що левиць у зоопарку «Білаки» утримують у неналежному стані, зокрема тримають їх у тісному вольєрі площею 35 м2. Фонд захисту тварин імені Лоуренса Ентоні взяв тварин під свою опіку, зокрема збудував їм більший вольєр. Щомісяця лише на харчування левиць благодійники витрачають 1800 доларів, тому потребують якнайшвидше перевезти тварин до Африки. Левиць уже вакцинували та оформили усі необхідні документи для перевезення їх до реабілітаційного центру Kragga Kamma Game Park у Південній Африці, де вони житимуть у максимально наближених до природних умовах.

Зараз фонд імені Лоуренса Ентоні збирає кошти на трансфер чотирьох левів (до Африки також відправлять левеня Натана з Хмельницького) разом з представником організації, який супроводжуватиме тварин до Африки. Загальна сума на ці витрати становить 35 тис. доларів, повідомив ZAXID.NET директор українського офісу The Lawrence Anthony Earth Organization Лайонел Де Ланґе.

«Ми все ще потребуємо авіаквитки до Африки для тварин і для мене. Також недешевим є трансфер із Самбора до Києва, і з аеропорту ім. О.Р. Тамбо в Йоганнесбурзі в місто Порт-Елізабет, де леви будуть жити», – повідомив він.

Зараз благодійний фонд зібрав лише 11 тис. доларів, тому усіх небайдужих просять про допомогу. Пожертвувати кошти на порятунок самбірських левиць можна через банківський переказ та картку. На сайті благодійної організації є усі необхідні реквізити та інструкція.

Додамо, що зоопарк «Білаки» біля Самбора належить підприємцеві і колишньому голові Самбірської РДА Івану Білаку. У приватному звіринці власник, окрім левів, утримував ведмедів, вовків, лисиць, буйволів, страусів та інших тварин. У 2016 році лев із цього зоопарку напав на чоловіка, який спробував його погодувати.

Відвідувачі неодноразово повідомляли про неналежне утримання тварин у зоопарку «Білаки». Восени 2016 року двох бурих ведмедів перевезли зі звіринця до реабілітаційного центру «Синевир».

Новини