Новини

У Львові проведуть екскурсію місцями наукових відкриттів

У межах Форуму видавців у вівторок, 18 вересня, влаштують екскурсію «Науковий шпацер». Відвідувачам гіди і вчені покажуть науковий Львів і місця, де зробили всесвітні відкриття.

Відвідувачів поведуть найперше у бібліотеку «Львівської політехніки», де покажуть перше, прижиттєве видання «Математичних начал натуральної філософії» Ісаака Ньютона. Потім зайдуть у головний корпус Франкового університету, у бібліотеку імені Василя Стефаника і нарешті потраплять у кав’ярню «Шкоцька», де до війни збиралися математики, повідомляє Zaxid.Net.

На кожній зупинці відвідувачів зустрічатимуть науковці, переодягнені у видатних діячів Львова попередніх епох, наприклад Стефан Банах ‒ засновник функціонального аналізу, фізик Станіслав Улям, який брав участь в розробці водневої бомби.

«У Львові дуже багато відбувається культурних і гуманітарних подій. Тим часом у темі науки дуже мало представлено, хоча Львів з давніх часів був важливим науковим центром і залишається містом студентів. Тому ця екскурсія буде саме для популяризації видатних науковців і їхніх відкриттів. Основні точки будуть біля «Львівської Політехніки» та ЛНУ ім. І. Франка», ‒ розповідає Марта Льода, екскурсовод, наукова редакторка журналу «Куншт».

Придбати квитки на екскурсію можна на сторінці «Науковий шпацер» у Facebook.

Новини