Новини

В області відбувся фестиваль для школярів “Манівці”

Учора, 17 вересня, на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся фестиваль «Манівці» для школярів. Про це повідомили у Службі в справах дітей Львівської обласної державної адміністрації. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У змаганнях взяли участь шкільні команди Львівщини, які активно боролись за звання найсильнішої команди Львова.

Завдання для команд складалось з 8 ігрових етапів: «ніндзя», «сумо», «бігбол», «слизький футбол», «вуличні шахи», «скеледром», «мокрий волейбол» та «зникаріус» – на яких потрібно було показати найкращий результат.
Команди складались с 8 осіб та тренера(керівника).

Перше місце здобула команда “Олімпійці” (ЗСШ № 68). Друге місце посіла команда “Левандівка” (в народі “Три мушкетери”) Команду підлітків зібрано волонтерами БФ “Карітас-Львів”. Це соціальна ініціатива волонтерів організації у роботі з дітьми, які потребують соціальної опіки. Третє місце – команда “Саламандра” із Центру дитячої та юнацької творчості

Метою Фестивалю є промоція здорового способу життя, розвиток туризму та формування культури активного відпочинку. Це щорічний соціальний проект від Турклуб “Манівці”, започаткований у 2009 році і приурочений до Всесвітнього дня туризму.

Захід відбувся за підтримки Служби у справах дітей Львівської ОДА.

Новини