Новини

В області стартувала конференція бджолярів

19 вересня в межах III Міжнародного Форуму “Медова осінь на Львівщині, 2018. Прикордонні зустрічі,” що відбувається на теренах Львівщини 18 – 22 вересня 2018 року в Інституті біології тварин НААН розпочала роботу наукова конференція “Бджільництво як основа сталого розвитку аграрного сектору України та Польщі в контексті правил Європейського Союзу”.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Привітали учасників конференції – т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко, директор Інституту біології тварин НААН Василь Влізло та  Генеральний Консул Республіки Польща  у м. Львів Рафал  Вольській.

Зокрема, у вітальному слові Людмила Гончаренко окреслила перспективи розвитку галузі бджільництва на Львівщині.

«Сучасне бджільництво є важливою галуззю сільського господарства. Його значення не обмежується лише виробництвом і отриманням прибутків від реалізації меду та іншої продукції, а завдяки запиленню бджолами посівів і насаджень сільськогосподарських культур підвищується їх врожайність. Професійний підхід до власної справи, наполеглива сумлінна праця бджолярів дасть змогу з гідністю виконувати поставленні завдання, забезпечити розвиток галузі та зберегти для наступних поколінь багатства бджолярського мистецтва», – сказала Людмила Гончаренко.

На цьогорічній конференції, яка триватиме до 20 вересня, учасники розглянуть перспективи створення інноваційних засобів для підвищення життєздатності медоносних бджіл, засоби профілактики та лікування бджіл, особливості вирощування медоносних бджіл при підготовці до гіпобіозу, використання методики вирощування личинок робочих бджіл для вивчення впливу про біотичних мікроорганізмів на їх ріст і розвиток та сучасні аспекти застосування екологічно безпечних ветеринарних препаратів у бджільництві.

Новини