Новини

Ландшафтні парки Львівщини кличуть на екскурсії

Регіональні ландшафтні парки Львівщини: «Надсянський», «Равське Розточчя» та «Верхньодністровські Бескиди» запрошують всіх гостей та мешканців області провести теплу осінню пору у природному середовищі.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У кожному з парків облаштовано рекреаційні зони, які готові зустріти гостей та допомогти відпочити, зокрема:

РЛП «Равське Розточчя» – рекреаційна зона «Лісовий Затишок», яка розташована вздовж дороги до села Борове Жовківського району. В межах бази функціонують 5 альтанок з мангалами і місцем для розведення вогню, столики з лавками, дерев’яні качелі та дитяча пісочниця.

Детальніше за номером телефону 096 47 32 885 Юрій;

РЛП «Верхньодністровські Бескиди» – рекреаційна зона «Під модринами», яка облаштована альтанками, мангалами, місцями для розведення вогню, в її межах також є джерело та дитячий майданчик. Місце відпочинку облаштоване вздовж дороги між селами Старява та Смільниця Старосамбірського району.

Детальніше за номером телефону 098 285 62 38 Наталя;

РЛП «Надсянський» – рекреаційна зона знаходиться біля автотраси Львів – Турка – Ужгород (між с.Мельничне і с.Бориня Турківського району). Зона відпочинку обгороджена, в її межах розміщені інформаційні стенди, альтанки, стіл з лавками, мангал, дитяча пісочниця, лазанка та дитяча хатинка.

Детальніше за номером телефону 097 998 60 75 Мирон.

Водночас природоохоронці закликають всіх дотримуватися правил поведінки на природі, зокрема і в межах природно-заповідного фонду.

Новини